Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

X

Nulled Scripts Limon Tasarım Seri İlan Scripti (1 Viewer)

No permission to download
Reaction score
2
Arkadaşlar Yorum yazdım kaynağı da beğendim ama indirme linkini göremedim ,
ve indirmek için kaynağı beğenmek zorundasınız yazısı yine de çıkıyor .

Edit : Tamam buldum .

Last edited:
Reaction score
2
Piyasasına.com linkine atmasının sebebi databasede linkler tablosuna bakın
Edit : Resimler olduğu gibi linkin tamamı galeri tabblosuna kayıt edilmiş . db dosyasını impoert etmeden önce linkleri komple editleme sanırım sorunu büyük ölçüde giderecektir tabi başka dosyalarda aynı linkler varsa , yoksa zaten sorunun tamamını çözer diye düşünüyorum.

Last edited:
Reaction score
0
Country flag
Piyasasına.com linkine atmasının sebebi databasede linkler tablosuna bakın
Edit : Resimler olduğu gibi linkin tamamı galeri tabblosuna kayıt edilmiş . db dosyasını impoert etmeden önce linkleri komple editleme sanırım sorunu büyük ölçüde giderecektir tabi başka dosyalarda aynı linkler varsa , yoksa zaten sorunun tamamını çözer diye düşünüyorum.
Teşekkürler
Admin kullanıcısı nasıl oluşturacağız?

Reaction score
2
uyeler tablosunda admin mevcut şifreler md5 ile şifrelenmiş kullanacağınız şifreyi md5 e çevirip değiştirin .
Giriş yapınca solda üstte yönetim paneli için giriş görünüyor
http://www.md5.cz/ burdan yapabilirsiniz ben yaptım oldu .

Last edited:
Reaction score
2
Arkadaşlar bu scripti çalıştırsanızda kullanmanızı tavsiye etmem , sebebi ücretli satılan bir script . Ben incelemek için indirdim ve açıkçası çok beğendim . Sadece görsel olarak değil seo uyumuda idare eder , idare eder diyorum çünkü sadece ana sayfada 131 tane hidden var :D tabi dahada iyileştirebilirlerdi . arama motorlarının indexlemesinde çok etkili olurdu . Tespit ettiğim ilan sayfalarında ortalama 20 nin üzerinde hata 50 nin üzerinde hidden kod mevcut , hiddenleri if - else ile çok rahat düzeltebilirlerdi . Hataları dahada az bir düzeye indirilebilse indexlenmede ön sıraları kaptırmamak içten bile değil :D

Reaction score
2
lpanel klasöründe index.php satır 102 bu şekilde /// $domain=domain(); devre dışı bırakın
guncellemeler.php de ve config/fonksiyonlarphp de devre dışı bıraktım domain gönderilmesi zorunludur ibaresi çıktı
Edit $domain = "www.piyasasina.com"; değiştirince Açılıyor ancak şöyle bir uyarı veriyor Bu servisi kullanamazsınız. Bunun sebebi lokal sunucuda çalışıyor olmanız veya geçerli bir lisansa sahip olmamanız olabilir. Detaylı bilgi için bize ulaşınız.

Edit : Hukuki nedenlerden dolayı daha fazla bilgi veremiyeceğim . Unutmayın bu script ücretli satılan bir script .
Not : Güncelleme gelmiş :D ve İoncube ile şifrelenmiş bilginize :D

Last edited:
Reaction score
1
satan kişi yazılımın lisansını almış mı görsel ve tasarım olarak demiyorum cünkü hepsi birbirine benziyor 2 kod değiştir yazılım farklı şekil alsın benim önemsediğim bunu satan arkadaş telifini almış mı bunun belgeleri varmı kendi vergi kaydı oda kaydı varmı bunları sunarsa bizde incelemekten vazgeceriz

Reaction score
2
Güncellemeyi indirmek için güncellemeler.php 23. satırı ve fonksiyonlardaki aynı satırı $domain="ilanfix.com"; değiştirin güncelleme görünür ve güncellemeyi indirebilirsiniz .

Reaction score
2
lpanel klasöründeki guncellemeler.php 23. satır ve config klasöründe fonksiyonlar.php 3071 . satırı aynen bu kodla değiştirin $domain = "ilanfix.com"; . güncellemeler görünecek ve indirebileceksiniz .İndirme tamamlanınca , güncelleme yapmayın uploads\files klasörü içinde 2022\06\23 gibi bir klasöre indiriyor , kopyasını almayı unutmayın . fonksiyonlar.php ioncube ile şifrelenmiş güncellemeden sonra çalışmayacaktır bilginiz olsun .

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Register

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Register now
Log in

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Log in

Users who are viewing this thread

hack forum defacer hacker blog defacer diyetisyen